09.01.2023

Inginer ofertare instalatii electrice

Type contrat

Full time

Domaine

Inginer instalatii electrice

Lieu

Craiova

Esti o persoana pasionata de domeniul electric si iti place sa construiesti solutii? Daca te regasesti in aceasta descriere, avem o oportunitate profesionala care s-ar putea sa ti se potriveasca.

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Analizeaza documentele si datele de intrare (cererea de oferta, proiectul, caietele de sarcini);
  • Intocmeste ofertele tehnico-economice conform specificatiilor pentru executia lucrărilor de instalatii electrice;
  • Identifica materialele si echipamentele electrice care intra în componenta ofertei, caracteristicile tehnice si cantitatile;
  • Pregateste extrasele de cantitati conform proiectului si bugetului aprobat in vederea comenzilor de materiale;
  • Colaboreaza cu departamentul de achizitii in vederea obtinerii celor mai bune preturi de servicii, materiale si echipamente;
  • Acorda asistenta tehnica in locatia pe santier, daca se solicita acest lucru;
  • Participa cu echipa de proiect la fazele determinante si verifica respectarea proiectului.

CERINTE:

  • Studii superioare de specialitate (profil electric);
  • Capacitate de decizie si initiativa in actiuni;
  • Cunostinte foarte bune de Microsoft Office;
  • Rezistenta la stres;
  • Cunostinte de limba engleza- nivel conversational;
  • Permis de conducere categoria B;

BENEFICII:

  • Pachet salarial motivant;
  • Beneficii extrasalariale;
  • Traininguri de specialitate.

Te asteptam in echipa noastra!