09.01.2023

Inginer electric – energetica/electrotehnica

Type contrat

Full time

Domaine

Inginer electric - energetica/electrotehnica

Lieu

Targu Mures

Esti o persoana pasionata de domeniul electric, axata pe solutii orientate spre respectarea termenelor si indeplinirea obiectivelor? Daca te regasesti in aceasta descriere, avem o oportunitate profesionala care s-ar putea sa ti se potriveasca.

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Organizeaza, coordoneaza si controleaza lucrarile in executie;
  • Planifica si verifica activitatea personalului din subordine;
  • Participa la punerea in functiune a instalatiilor executate;
  • Participa la diagnosticarea cauzelor avariilor sau a functionarii deficitare a instalatiilor;
  • Este responsabil de realizarea si rezultatul lucrarii;
  • Se ocupa de partea administrativa a santierului;
  • Planifica interventiile si anticipeaza necesitatile  de resurse umane pentru santier;

CERINTE:

  • Studii superioare de specialitate (profil electric);
  • Capacitate de decizie si initiativa in actiuni;
  • Cunostinte foarte bune de Microsoft Office;
  • Rezistenta la stres;
  • Cunostinte de limba engleza- nivel conversational;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Angajam atat tineri absolventi, cat si ingineri cu experienta;

BENEFICII:

  • Pachet salarial motivant;
  • Traininguri de specialitate;